Działania on-line

Ciężko wyobrazić sobie skuteczny biznes bez nowoczesnej strony internetowej. Działania prowadzone on-line pomagają docierać do potencjalnych klientów, a także utrzymywać z nimi efektywną więź. W ramach naszej współpracy mogę stworzyć i zarządzać stroną internetową oraz prowadzić towarzyszące jej profile w mediach społecznościowych.

Strona internetowa

Pierwszym etapem przy tworzeniu strony internetowej jest postawienie pytania czemu ma ona służyć. Czy ma to być sklep internetowy sprzedający dane produkty, czy może strona prezentująca ofertę i zachęcająca klientów do skontaktowania się z nami? Kolejnym istotnym etapem jest odpowiednie przygotowanie treści i wykreowanie odpowiedniego przekazu. Niemniej nawet najbardziej przemyślany projekt trzeba modyfikować bazując na zachowaniach klientów oraz podejmować działania mające na celu zwiększenie ruchu na stronie, czyli ją pozycjonować. Tylko wówczas można uzyskać z poczynionej inwestycji maksimum korzyści.

.

Profile w mediach społecznościowych

Media społecznościowe takie jak Facebook, LinkedIn, Twitter itp. zagościły na dobre w naszym życiu. Stanowią one doskonałe narzędzie do utrzymywania kontaktu z klientami. W przypadku, niektórych grup docelowych strona na FB może być cenniejsza niż klasyczny serwis www. Jednak prowadzenie profili powinno być czynione regularnie i konsekwentnie. Dorywcze zajmowanie się tymi kanałami komunikacji nie przyniesie dobrych efektów, czasem może być wręcz szkodliwe dla marki.