DR Michał Jaskólski

marketing, sprzedaż, coaching

Pierwsze doświadczenia projektowe zdobywałem na Politechnice Łódzkiej podczas studiów, a później studiów doktoranckich uwieńczonych obroną pracy doktorskiej z zakresu chemii. Zdobyte umiejętności i doświadczenie udało mi się wykorzystać w sprzedaży specjalistycznego oprogramowania dla sektora naukowego.

Skierowałem swoją karierę w stronę sprzedaży i marketingu, gdzie od wielu lat pracuję z dużymi sukcesami. Współpracowałem zarówno z małymi kilkuosobowymi firmami, jak i dużymi organizacjami o międzynarodowym zasięgu. Posiadam duże doświadczenie w zarządzaniu produktami i tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych. Ponadto z dużymi sukcesami budowałem i zarządzałem zespołami sprzedażowymi oraz marketingowymi.

Poza nowoczesnymi technologiami, marketingiem i sprzedażą pasjonuje mnie również psychologia, którą na co dzień wykorzystuję w pracy. Wiedzę z tego zakresu uważam za niemal niezbędną do efektywnego funkcjonowania na co dzień i odnoszenia sukcesów w pracy (nie tylko w kontekście procesów sprzedażowych).

Jestem członkiem Towarzystwa Wiedzy Psychologicznej START oraz certyfikowanym trenerem umiejętności interpersonalnych, a także studentem psychologii na SAN w Łodzi.

Prowadzę również indywidualne konsultacje z zakresu rozwoju osobistego.